Zrcadlo na psychiatrii

2. března 2012 v 22:44 | Helium |  povídky
Podívala jsem se do zrcadla. Byla jsem to já? Ne, ne nebyla. Já nejsem zlá, nechci vraždit.
"Abby poslouchej mě. Musíš to udělat. Musíš zabít Miu Reynooldsovou." moje zrcadlové já se na mě dívalo zlým pohledem a přikazovalo mi, abych zabila osobu, která mi strpčovala život. Byla to žena, která mě držela v tom hrozném domě.
"Já ji nechci zabít. I když ji nenávidím sebevíc, nechci ji zabít."
"No tak Aby ty víš, že to chceš."
"Ne, mýlíš se" zakřičela jsem. Už jsem toho měla dost. Tohle musí skončit. Začala jsem na svůj odraz křičet:"Nenávidím tě. Ty nejsi já, ty nejsi Abby. Já jsem Abby. Ty nejsi nic."
Udeřila jsem a ucítila jsem palčicou bolest v mojí levé ruce. Rozbila jsem zrcadlo, které si myslelo, že se mi může míchat do života. Vstala jsem a došla jsem za Miou Reynooldsovou, která stála opodál. "Rozbila jsem zrcadlo, co mi chtělo šéfovat." oznámila jsem ji suše. Sice jsem rozbila své jjá, co mě navádělo ji zabít, ale stále jsem ji neměla ráda.

Mia Reynooldsová, ředitelka psychiatrie Abby se zájmem sledovala. Abby rozbila zrcadlo, zrcadlo, které bylo původní příčinou toho, že Abby musela být na psychiatrii. Abby udělala krok ku předu - pomyslela si Mia Reynooldsová. Abby se začíná léčit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama