Caitlin Kate Toddová

18. března 2012 v 22:01 | Lily Dark
Kate Todd


Caitlin "Kate" Toddová je bývalá členka tajné služby a členka prezidentovi ochranky. Poté co odešla od tajné služby, nastoupila jako zvláštní agent k NCIS. Její první nasezení bylo v Air Force One. Než nastoupila do NCIS, tak pracovala Kate Toddová jako osobní ochranka prezidenta USA a jeho rodiny. Po nějakém menším incidentu v letadle,od ochranky odchází. Poté jí Gibbs nabízí místu u NCIS.
Kate si se svými spolupracovníky vybuduje dobré vztahy. Ke Gibbsovi má respekt. Tony je pro ni jako bratr, i když po ní občas trochu vyjíždí. S Abby jsou nejlepší kamarádky. S Duckym si moc dobře rozumí. MCGeeho si ze uačátku dobírá, ale potom si uvědomí, že by se k němu měla chovat lépe.
Caitlin je velmi nadaná v kreslení. Nakreslila Tonyho, Abby i Gibbse. Abby si její kresbu vyvěsila v laboratoři. Je římská katolička a před lety vyhrála soutěž mis mokrá tričko a díky tomu si ji Tony dobírá.
Kate zemřela na konci 2. serie, když ji Ari střelil kulku do hlavy.

Sasha Alexander
Její skutečné jméno je Suzana Drobnjakovic. Sasha Alexander je její umělecké jméno. Sasha je její přezdívka z dětství a Alexander je jméno jejího bratra. Sasha má sbrský původ, její otec je Ital a ona mluví velmi dobře italsky i srbsky.

Jako malá chtěla být krasobruslařkou, ale kvůli zranění musela s tréninkem ve 13-ti letech přestat.

Sasha vystudovala prestižní jihokalifornskou Školu filmu a televize, kde studovala režii. Přitom stále hrála a objevila se v několika nezávislých snímcích, které byly dobře přijaty kritikou. Na filmu Lucky 13, kde si zahrála hlavní roli a kde se po jejím boku objevila Lauren Graham (Gilmorova děvčata) se podílela jako spoluscénáristka a producentka.

Objevila se například ve filmech All over the guy, Twin Falls Idaho nebo Mission Imposible III.

Hostovala také v několika seriálech, jako např. Přátelé, Kriminálka Las Vegas nebo Dawsonův svět. Zahrála si také roli zvláštní agentky Caitlin Todd v seriálu televize CBS NCIS: Námořní vyšetřovací služba.

Sasha je vdaná a jejím manželem je Edoardo Ponti, syn herečky Sophie Loren a filmového producenta Carla Pontiho. Sasha a Edoardo se spolu vzali 11. 8. 2007 v Ženevě a mají spolu dceru , která se jim narodila 12.05. 2006.

Obrázky s Kate/Sashou 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama