Řád Metalu

29. února 2012 v 23:00 | Helium
Žačala jsem psát nové typy povídek. Pomocí jedné metody vyberu 5-10 slov, které musí být obsaženy v mé povídce.
Nebudu vypisovat slova, která jsem měla použít. Zkuste si tipnout :D

Tady je povídka s názvem ŘÁD METALU:
PS: Tato povídka nemá jakkoliv poškozovat homosexuály ani je nějak urážet. Prostě mi tam vyšlo zrovna to slovo vyšlo. Já proti nim nic nemám :DŘád Metalu

Žila byla jednou jedna blondýnka. Byla hezká, její vlasy zářily do okolí. Ale nikdo není dokonalý a to platilo i o ní. Měla fialovou krev. Že nevíte co to je? Lidí s fialovou krví je na světě asi 20. Jde o vzácnou genetickou mutaci, o které skoro nikdo neví. Lidé s fialovou krví musí topit děti v bazénu. Pro ně je to jako pro obyčejné lidi jídlo.
Naše blondýnka s fialovou krví se jmenovala Saty. Saty topila děti v bazénu, co měla na zahradě za domem. Nejraději topila chlapce okolo 14 let, jelikož je mohla sbalit na svůj půvab. Pozvala je na zmrzlinu a následně vzala k sobě domů na koupání v bazénu. Chlapci chtěli zamachřit před krásnou blondýnou, a tak se většinou do vody vrhali po hlavě. Netušili však, ža Saty má bazén, kteý sice vypadá, že je alespoň 3 metry hluboký, ale ve skutečnosti měl s bídou půl metru. Chlapci skočili do vody a omráčili se. Blondýna je pak utopila. jeniné, co jim vykukovalo byla noha.
Ale lidé s fialovou kví měli i své nepřátele - homosexuály. A vytvořil se řád, který se na lov lidí s fialovou krví zaměřil. Řád, který hrdě nosil jméno Buzničky. Každý homosexuál, který mohl mít tu čest být v řádu Buzniček byl hrdý, ale musel být odvážný. Jeden z takových odvážných homosexuálů byl Alexis, vážený člen. Byl sice mladý, dvacetiletý, ale odvahy měl na rozdávání. Vzhledově vypadal na 13 let, což bylo ideální, aby se nechal od Saty sbalit. Tento úkol val s velkou dávkou sebezapření, což jen potvzovalo jeho kvality.
Měl důmyslný plán. Nechá se odvést k Saty domů a pustí ji Iron Maiden. Metal byl to jediné, co dokázalo lidi s modrou krví zahubit.
Když ho Saty přivedla k sobě domů, vytáhl mobil a na plné pecky pustil Lord of Light. Saty začalo škubat ve tváři.
"Ty jsi z řádu, že?" otázala se Alexise.
"Ano." Alexis hrdě odpověděl.
Saty už popadla hrozná křeč v celém těle. Jediné, co ještě zvládla Alexisovi říct bylo: "Ty zmetku."
A potom pomalu a v bolestech začala umírat...

Trochu kravina? Ano, to je, ale... mě to baví :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Barunka Barunka | 5. března 2012 v 16:47 | Reagovat

Fialová a pak modra. :DDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama