Budu jen další ... aneb můj výzkum

23. ledna 2012 v 21:25 | Helium |  pojednání
Nedávno jsem zastavila svůj facebookový projekt SofinQua Sofí. Za měsíc a něco se mi pdařilo "nasbírat" 329 přátel. Jenom jeden člověk věděl, že SofinQua je fake a dalších asi dvacet byli převážně moji bývalí spolužáci, ale že je SofinQua fake, to nevěděli. Zbytek - přes 300 lidí jsem nikdy ani neviděla, ale oni s tvářili jako bychom spolu pásli krávy. To, že si dost lidí dělá z facebooku druhý domov je smutné, ale nic se s tím nedá dělat. Většina těch, co si mě přidali byly ty typy, co si na zeď napíšou i to, že si jdou čistit zuby a to způsobem: 'SophinQua Sofí si právě jde vyčistinquovat zoubky mucq :*
Budu jen další, kdo bude tvrdit, že facebook není moc dobrá věc, ale prostě si to myslím a je to jen můj názor, tak mi ho neberte.

Tady je článek, co jsem si na blog dala někdy v listopadu a úzce s touto tématikou souvisí.

Eva: Ahoj … ježiši, co se ti stalo
Bára: Co? Já tě zajímám?
Eva: O čem to mluvíš?
Bára: Nemám přece Facebook
Eva: Cože?
Bára: Mno, v pátek jsi mi řekla něco ve stylu, že ti nestojím za trochu toho kreditu, abys mi zavolala, že když nemám "face" jako bych neexistovala, a že radši sdílíš své pocity tlačítkem Sdílet s lidma, z nichž čtvrtinu neznáš, než abys mi zavolala. Facebook mi ničí život. Nejradši bych si do kůže vyryla: "Nenávidím Facebook"
Eva: Čím proboha?
Bára: Žiletkou z laboratoře přece.
Eva: Tak to na ruce… Ty sis chtěla podřezat žíly žiletkou z laborky? Proč?
Bára: Část důvodu už jsi slyšela, sestro. Sestro, jak dlouho jsi mě takhle neoslovila, pořád jsi jen Sára, Sára. Ji objímáš, s ní se vítáš, s ní všude chodíš, ona ví kdy letíš do Amerika. Od konce soustředění se toho tolik změnilo a já ani nevím proč. Vlastně ano i ne. Do konce prázdnin jsem Facebook měla, takže nechápu, proč jsem byla pořád mimo všechno dění. Do školního roku už jsem šla bez Facebooku a hned jsem byla mimi ještě víc. PROČ? I když tobě to může být jedno, ale mě to jedno není. Pořád tě beru za svou nejlepší kamarádku. A právě proto tě nechci nějak ovlivňovat, jen říkám co si myslím.
Eva: Baru … nebreč.
Bára: Kromě 1. září je celá doba, kdy chodím do školy a dá se říct i do divadla v pr***i! Přečti si můj deník.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Céčko* Céčko* | Web | 23. ledna 2012 v 22:16 | Reagovat

ahoj..máš moc pěkný blog, prosím mrkni na můj, mám ho dneska nový, a chtěla bych vědět tvůj názor:) díky:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama